Хамонові чіпси, розділ Аксесуари і замовлення з США. Підсумки Універсальної крамнички 2023

Ви зараз переглядаєте Хамонові чіпси, розділ Аксесуари і замовлення з США. Підсумки Універсальної крамнички 2023

2023 рік був складний, напружений, але дуже перспективний. Попри виклики і нестабільність він дав багато можливостей для Універсальної крамнички.

Багато покупців дізналися про нас вперше цьогоріч, а багато хто замовляє вже багато разів і є постійним клієнтом. Загалом продажі збільшилися і нас радує, що люди знаходять нас і маємо можливість надати їм гарний продукт і чудовий сервіс.

Значна кількість замовлень – замовлення Хамон-Боксів. Це наша ексклюзивна і унікальна пропозиція. Подарункові набори з надзвичайно смачними делікатесами. Хамон-Бокси замовляли не тільки в Україні, а і з країн світу – США, Канади, Португалії, Польщі… Замовляли українці, які виїхали і побажали зробити подарунок рідним. Тобто ми виходимо вже на міжнародний рівень. І це дуже тішить.

Запам’яталося замовлення Вікторії Ламанець з міста Су-Фолс (штат Південна Дакота, США). Яка попросила підготувати Хамон-Бокс для вітчима з Миколаєва. Через дірект довго обговорювали і все суперфантастично склалося.

В той час у нас закінчилося кускове м’ясо, але дивовижним чином з’явився кусок гарного Прошуто. Фантастична співпраця після якої Вікторія написала гарний відгук:

«Бажаю вашій чудовій крамниці процвітання та більше вдячних клієнтів! Нехай справа приносить прибуток і задоволення! Та бережуть янголи Вашу родину✨ Безумовно ще звернуся до вас😉 З Україною завжди у серці💙💛»

А коли бокс доїхав за призначенням, додала:

«Повідомляю)) Бокс розпакований, усе ціленьке👌 Іменинник задоволений!!)) Сюрприз вдався 👍 Ще раз вам дякую!!»

В цьому році ми почали продавати ще два власних продукти.

Хамонові чіпси, ідея по яких з’явилася 27 квітня і через деякий час втілилася в життя. Чіпси можна замовити за цим посиланням і насолоджуватися смаком. Тим більше, що таких чіпсів немає ні в кого в Україні

Виготовляємо і смачнющу домашню тушонку з відбірного м’яса.

Тушонка купити І Тушенка купить
Тушонка домашня такої якості тільки в Універсальній Крамничці

 

А власний продукт, який ми продаємо давно – це волоські горіхи з Прикарпаття. Ви про них знаєте.

Видатним 2023 рік став ще й тим, що в цьому році вперше продали ногу з Іспанії. Навіть три.

Крім того відтепер у нас можете купити хамон Іберіко ручної нарізки. Іспанське м’ясо преміум класу. Хамон, який не їдять, а який дегустують і насолоджуються смаком.

Хамон упакований в вакуум вагою 100 грам і продається у фірмовій упаковці.

Іберіко робиться з м’яса чорних свиней іберійської породи, яких відгодовують за спеціальними дієтами. Хрюшки мають навіть чорні копитця, тому хамон іберіко часто називають Pata Negra (“чорна нога”).

Замовляйте і куштуйте автентичний хамон Іберіко.

Найбільш м’ясним замовленням було замовлення від Марії зі Львова. Жінка думала, який подарунок зробити для коханого чоловіка і в добру годину їй потрапив наш сайт. Такого багатого на делікатеси Хамон-Бокса в нас ще не було. Ми ледь закрили коробку, де розмістили:

 • Хамон Серрано Резерва
 • Хамон Іберіко
 • Курадо
 • Прошуто Крудо
 • Прошуто Густобелло
 • Фует Ель Торо
 • Чорізо
 • Паштет іберіко
 • Оливки
 • Червона ікра
 • Фісташки німецькі
 • В’ялені томати.

Рекордним по кількості найрізноманітніших смаколиків було замовлення Вікторії. У списку було аж 48 різних продуктів.

Особливим і відповідальним  було корпоративне замовлення на 57 подарункових коробок. Одна IT-компанія замовила подарунки для співробітників на Новий Рік. До виконання підійшли з найбільшою ретельністю і уважністю. Надсилали Хамон-Бокси в два етапи – спочатку 30 посилок 22 грудня і ще 27 посилок 23 грудня. Подарунки поїхали в практично по всій Україні і кожен отримав посилку вчасно.

В 2023 році у нас на сайті з’явився новий розділ Аксесуари. В ньому ви можете придбати кухонні дошки різних розмірів, менажницю, папір для випікання, рушники. Особливим попитом користуються серветки для окулярів і для очищення сенсорних екранів.

З червня 2023 року продаємо на відомому українському маркетплейсі Пром.юа. Якщо ви звикли купувати саме на цьому майданчику, то вам сюди.

Активно розвиваємо Вайбер-канал Універсальної крамнички. Зараз 131 підписник. Лінк для додавання – https://bit.ly/3rWHpb9

Створили сторінку в ТікТок і поволі розвиваємо. Один ролик залетів на 350 тисяч переглядів.

У нас новий виробник топерів – дерев’яні написи, які прикрашають наші подарункові коробки. Це майстер Мар’ян, який вже не раз робив нам топери. Зокрема, велику кількість на корпоративне замовлення на Новий Рік. Щоразу це була позитивна і конструктивна співпрація від якої вигравав і він і ми. Так би мовити win-win – вигідна взаємодія, в якій виграють всі сторони.

Розширилася база постачальників і ми дякуємо кожному за надійність і гарну роботу.

Щиро дякуємо партнерам, завдяки яким наш продукт є таким, яким він є. Гарно і надійно упакованим, привабливим, презентабельним доставленим вчасно і в потрібне місце України. Таким, що спонукає замовити ще раз.

Поліграфія – незмінно @forma.t.druk Ніколи не підводять і якість прекрасна. Пакети замовляємо в @holandprint_upakovka від початку заснування і дотепер.

Пакети для горіхів та хамонових чіпсів на сайті kinhov.com.ua

Коробки самозбірні в https://bru.store/.

Дякуємо всім за гарну співпрацю, а особливо нашим дорогим покупцям. Насправді, кожне ваше замовлення – особливе. І спілкування з вами – цінний досвід. Тому крім продуктів намагаємося надати додаткову цінність. Цінність приємного спілкування, цінність уваги, цінність зручності і людяності.

На наступний рік вимальовуються певні перспективи. Ми отримали пропозиції співпраці від великих маркетплейсів Розетка і Епіцентр. За минулий рік ми дуже подорослішали, щоб мати справи з великими компаніями. Тому будемо розглядати пропозиції і велика ймовірність, що втілимо в життя.

Багато зроблено за рік. І на наступний рік великі та далекоглядні плани. Ми плануємо стати кращими і з більшим асортиментом, щоб після замовлення у нас смаколиків ви написали такі слова, як наша постійна клієнтка Оля:

Доброго ранку Усе отримала Дякую Усе на вищому рівні 👍

Будьте з нами і ми зробимо все на вищому рівні.